Amanecer En Las Piedras
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο γκολφ |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παιδική χαρά | Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Amanecer En Las Piedras Ταντίλ με 8 δωμάτια με θέα στο αίθριο, προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν το Φυσικό Καταφύγιο Sierra del Tigre, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου25 λεπτών με τα πόδια.
Η βίλα επίσης βρίσκεται κοντά σε σημεία ψυχαγωγίας όπως το Καζίνο Tandil, που είναι σε απόσταση 4 χλμ.
Οι παροχές μπανίου στο κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφέρονται ανέσεις, όπως στεγνωτήρας μαλλιών.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρικό βραστήρα για να ετοιμάσουν το γεύμα τους. Boliche de Noli που προσφέρει πιάτα αργεντίνικης κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Καταρράκτης του Ταντίλ1156 χλμ.
- Cristo de las Sierras1479 χλμ.
- Madre de los Cerros1589 χλμ.
- La Virgen Fatima1380 χλμ.
- El Boliche de Noli818 χλμ.
- Sendero de La Cascada1181 χλμ.
- Tandil Auto Club TAC449 χλμ.
- Cruz y Santuario1379 χλμ.
- The Cascade737 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τάντιλ25 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Αυτόματοι πωλητές
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Δείπνο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Ένα γήπεδο γκολφ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Ποτό καλωσορίσματος
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
- Βρεφικές κούνιες
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιδική χαρά
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Τάντιλ από η βίλα Amanecer En Las Piedras;
Η βίλα Amanecer En Las Piedras απέχει 25 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Τάντιλ. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Amanecer En Las Piedras;
Οι τιμές σε η βίλα Amanecer En Las Piedras κυμαίνονται από 155$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Amanecer En Las Piedras;
Η βίλα Amanecer En Las Piedras δέχεται μόνο American Express και Visa. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε καταφύγιο;
Ναι, οι πελάτες της καταφύγιο θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.